Tel: 609 29 17 40

Montaż płyt grzewczych

Zakres wykonywanej pracy

Podłączenie kuchni elektrycznej, płyty ceramicznej, płyty indukcyjnej i innych elektrycznych urządzeń AGD, wraz z podbiciem karty gwarancyjnej.
W przypadku wymiany urządzenia na nowe usługa obejmuje również odłączenie starego sprzętu.


Zapewniamy przewody i inny osprzęt

W momencie wykonywania usługi możemy zapewnić odpowiednie przewody zasilające i inny osprzęt, którego nie przewidział producent lub sprzedawca, a który jest niezbędny do prawidłowego i bezpiecznego funkcjonowania urządzenia. Ważne jest, aby dobrać przewód o parametrach spełniających wymagania norm i przepisów , a także zgodny z oczekiwaniami producenta urządzenia. Zapewni to bezawaryjność połączenia i eksploatacji, ale przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania

.
Wymagane uprawnienia

Wiele elektrycznych urządzeń AGD zasilanych jest z sieci o napięciu 230/400V (tzw. siła) dlatego podłączenie ich wymaga fachowej wiedzy. Ponadto wielu producentów elektrycznych kuchni, płyt ceramicznych i indukcyjnych zastrzega w warunkach gwarancji (często pod rygorem utraty praw gwarancyjnych) konieczność podłączenia urządzenia przez osobę z uprawnieniami.

Dla naszych Klientów świadczymy również inne usługi elektryczne, a w śród nich możliwość wykonania obwodu elektrycznego do zasilania urządzeń AGD. Klientom, którzy decydują się na wymianę starego sprzętu, zapewniamy również możliwość oddania starego sprzętu w celu transportu do punktu utylizacji.